با هسته زیتون بسته بندی تک نفره کاردستی درست کنید

زیتون بسته بندی تک نفره رسیده کنسرو شده منبع مس هستند.

مس به عنوان ترکیبی از چندین آنزیم، برای تشکیل هموگلوبین و کلاژن (پروتئینی که در ساختار و ترمیم بافت ها استفاده می شود) در بدن ضروری است.

چندین آنزیم حاوی مس نیز به دفاع بدن در برابر رادیکال های آزاد کمک می کنند.

تامین کننده خوبی از ویتامین های E و K
ترشی زیتون سبز منبع ویتامین E است. ویتامین E که یک آنتی اکسیدان اصلی است از غشایی که سلول های بدن را احاطه کرده است، به ویژه گلبول های قرمز و گلبول های سفید (سلول های سیستم ایمنی) محافظت می کند.

روغن زیتون منبع ویتامین K است. این ویتامین برای ساخت پروتئین هایی که در لخته شدن خون شرکت می کنند (هم تحریک کننده و هم مهار لخته شدن خون) ضروری است.

زیتون

همچنین در تشکیل استخوان نقش دارد. ویتامین K علاوه بر اینکه در غذا یافت می‌شود، توسط باکتری‌های موجود در روده ساخته می‌شود، از این رو کمبود این ویتامین بسیار نادر است.

حرف متخصص تغذیه
زیتون غذای جالبی است زیرا سرشار از اسیدهای چرب تک غیراشباع است. اینها چربی های خوبی برای سیستم قلبی عروقی هستند، اما زیتون باید در حد اعتدال مصرف شود، زیرا هنوز هم یک ماده غذایی پرکالری است.

زیتون همچنین سرشار از آنتی اکسیدان ویتامین E است.

انتخاب زیتون مناسب
هنگام برداشت، زیتون یک میوه تخم مرغی گوشتی کوچک به رنگ سیاه یا سبز است که حاوی یک گودال است.

این هسته در واقع دانه ای است که به درخت زیتون اجازه رشد می دهد.

زیتون های سیاه تجاری اغلب زیتون های سبزی هستند که در طی فرآیند پیری و در تماس با اکسیژن، سودا یا سایر عناصر اضافه شده به ماریناد، رنگ تیره خود را به خود گرفته اند.

آنها قبل از رسیدن به بلوغ کامل برداشت شدند. زیتون هایی که در زمان رسیدن به رنگ سیاه برداشت می شوند، معمولاً، البته نه همیشه، چروکیده هستند.